Achousa Studios, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 24.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61476256

Achousa Studios

Grécko » Grécko ostrovy » Rhodos » Faliraki

, Štúdia starstar

LM


Achousa Studios

Termín:

24.6.2018 - 1.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


411 € Konečná cena


Poloha a popis
Achousa Studios se nachází v hezké zahradě 1 km od centra známého turistického letoviska Faliraki. Letovisko Faliraki je oblíbené pro krásné zlaté písečné pláže ale i pro rušný noční a denní život. V letovisku najdete řadu restaurací, taveren, barů a nákupních možností. Největší aquapark na Rhodosu se nachází od hotelu cca 3 km. Letiště je vzdáleno cca 15 km.
Vybavenie hotela
Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, trezory na recepci ( za poplatek), lobby barem, internetovým připojením, barem u bazénu s Wi- Fi připojením, bazénem a lehátky se slunečníky zdarma v areélu hotelu.
Vybavenie izby
Hosté se mohou ubytovat v dvoulůžkovém pokoji s výhledem do zahrady.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, minibar (za poplatek), telefonem, klimatizací (za poplatek), balkonem nebo terasou.
Stravovanie
Bez stravování, snídaně i polopenze.
Pláž a plážový servis
Hotel se nachází cca 1.2 km od pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži lze využít i vodních sportů za poplatek.
Šport a zábava
Bazén- lehátka a slunečníky zdarma.
Služby v cene
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatok
Klimatizace, trezor, Wi- Fi připojení.Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahŕňa
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK