Faliraki Rose, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 24.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61788884

Faliraki Rose

Grécko » Grécko ostrovy » Rhodos » Faliraki

, Hotel starstar

LM


Faliraki Rose

Termín:

24.6.2018 - 1.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


392 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Faliraki Rose Hotel
Poloha a popis
Faliraki Rose Hotel se nachází v oblasti Faliraki. Letovisko patří mezi oblíbené turistické oblasti, především pro krásné pláže a bohatý noční život, ale i pro pohostinnost místních obyvatel. Hotel se nachází v klidné oblasti v obci Kallithea, nedaleko hotelu naleznete obchody se suvenýry, restaurace, taverny a kavárny. Hlavní město Rhodos leží cca 14 km od hotelu a letiště cca 16 km.
Vybavenie hotela
V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení (za poplatek), trezor na recepci (za poplatek), parkoviště.
Vybavenie izby
Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů - dvoulůžkové studio a superior studio. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek), satelitní TV, telefonem a chladničkou.
Stravovanie
stravování formou snídaní.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž se nachází cca 2 km od hotelu. Na pláži je možnost využití vodních sportů. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Pre deti
Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek), dětský bazén.
Šport a zábava
Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.
Služby v cene
Lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatok
Wi-Fi připojení, trezor na recepci. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahŕňa
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK