Gina Studios Clever, Grécko, Grécko ostrovy, Zakynthos, Agios Sostis, 24.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61789122

Gina Studios Clever

Grécko » Grécko ostrovy » Zakynthos » Agios Sostis

,

LM


Gina Studios Clever

Termín:

24.6.2018 - 1.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


395 € Konečná cena


Poloha a popis
Gina Studios sú jednoduchšie štúdiá iba cca 200 metrov od obľúbeného hotela Zante Sun 3*. Ubytovanie sa nachádza cca 300 metrov od pláže, najbližšie nákupné možnosti a taverna sú vzdialené cca 50 metrov. Susedné turisticny vyhľadávané letovisko Laganas je vzdialené 3 km, hlavné mesto len 11 km a medzinárodné letisko 9 km.

CLEVER ponuka je výhodná kombinácia ubytovania v súkromných apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelu 3*, kde klienti so zakúpeným all inclusive plne využívajú program all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli priamo klientmi daného hotelu. V tomto prípade klienti dochádzajú na stravovanie do hotelu Zante Sun, avšak prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli.
Vybavenie hotela
Hotel Zante Sun, v ktorom klienti Gina Studios Clever so zakúpeným All inclusive čerpajú služby má k dispozícii vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, úschovňu batožiny, lobby, internetový kútik v lobby (za poplatok), wi-fi pripojenie v lobby zdarma, vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi, vonkajší detský bazén, reštauráciu, bar, požičovňu automobilov.
Vybavenie izby
Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových štúdiách 0*.

Štúdiá sú vybavené kuchnským kútom so základným vybavením, chladničkou, wi-fi pripojením zdarma, klimatizáciou (za poplatok 6€ / deň), trezorom (poplatok 10€ / týždeň), kúpeľňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou.
Stravovanie
Bez stravovania alebo all inclusive v hoteli Zante Sun

All inclusive - formou bufetu

Raňajky: 07:30 - 10:00
Sendviče a ovocie: 10:30 - 11:30
Obed: 12:30 - 14:00
Večere: 19:00 - 21:00

Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby 10:00 - 22:00

Zmena času a zloženia all inclusive vyhradená vedením hotelu.
Pláž a plážový servis
Menšia piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená cca 300 metrov. Pláž je sprístupnená niekoľkými schodmi.
Pre deti
Vyžitie pre deti v hoteli Zante Sun - detské ihrisko, detský bazén.
Šport a zábava
Hostia s all inclusive môžu využiť možnosti zábavy v hoteli Zante Sun - vonkajší bazén, masáže na vyžiadanie, možnosť zábavy vo vedľajšom letovisku Laganas
Služby v cene
wi-fi pripojenie
Služby za poplatok
klimatizácia (6 €/deň), trezor (za poplatok 10€/týždeň), masáže
Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platia, získáte po príchode do hotelu.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu
Dôležité informácie k zájazdu
Poznámka
Služby v hotelu Zante Sun jsou pouze pro klienty, kteří mají zakoupený zájezd s All inclusive.

Od 1.1.2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa - splatná na místě.
Přibližná výše tax:
5* hotely 4€ / pokoj / noc
4* hotely 3€ / pokoj / noc
3* hotely 1,5€ / pokoj / noc
nižší kategorie 0,5€ / pokoj / noc
Povolená hmotnosť batožiny
15 kg batožinový priestor + 5 kg príručná batožina
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedeného, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK