Gran Versalles - Španielsko - Madrid

Gran Versalles

Španielsko » Madrid

, Hotel starstarstarstarGran Versalles

Počet termínov:

578 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy, Raňajky

Doprava:

letecky Praha, Viedeň, Bratislava, Budapešť, Krakov

Počasie:

Dnes Počasí v Madrid - transparent 9°C


Poloha

Hotel Gran Versalles sa nachádza v blízkosti módnej štvrte Alfonso Martinez, len pár krokov od námestia Colón. Pýši sa ideálnou centrálnou polohou v blízkosti kín, reštaurácií, kaviarní, barov, divadiel a obchodov. Tento 4-hviezdičkový hotel má ľahký prístup do všetkých miest a ku všetkým pamiatkám magického mesta Madrid. V blízkosti hotela sa nachádza aj metro stanica Alonso Martínez, ktorou sa dostane aj do vzdialenejších častí mesta.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby

Hotel disponuje 142 komfortnými a moderne zariadenými izbami. Izby majú k dispizícii vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút alebo sprcha/vaňa, WC, bidet, toaletné potreby zdarma, sušič vlasov), klimatizácia, telefón, satelitný TV,stôl, minibar, bezplatné Wi-Fi pripojenie, trezor na notebook, uteráky a posteľnú bielizeň. Na vyžiadanie sú dostupné aj izby s bezbariérovým prístupom. Fajčenie je povolené.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, viacjazyčný personál, recepčné služby, turistické informácie, 4 výťahy, služba budenia, express check-out, skorý check-in (podľa dostupnosti), neskorý check-out (podľa dostupnosti), in-izbová starostlivosť o deti (za príplatok), žehlička a žehliaca doska na požiadanie, upratovanie, pranie bielizne, klimatizácia v spoločných priestoroch, lekár na výzvu, izbová služba, denná tlač, Wi-Fi, internet zadarmo roh, 3 konferenčné miestnosti, catering servis, súkromné parkovisko (za poplatok), neďalekej parkovisko (300 m a osobitné sadzby pre hostí), park pri hlavnom vchode hotela, manipulácia s batožinou

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky

Hotel ponúka plnohodnotné raňajky, ktoré sú podávané formou bufetu. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácii a kaviarní, kde sa hostia môžu stravovať.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Madridu. Transfer do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - Prehliadka mesta: Bazilika sv. Františka el Grande, katedrála Almudena, kráľovský palác, kláštor Monasterio de La Encarnacion, Plaza Mayor, Puerta del Sol a obchodná ulica Gran Via.

3.deň - Prehliadka mesta: Puerta Alcala, Plaza de la Independencia, palác Cibeles, Edificio Metropolis, Banco de España, múzeum Thyssen a múzeum Prado. Na záver dňa oddych v parku Retiro.

4.deň - Prehliadka mesta: Plaza de España, múzeum kráľovskej akadémie výtvarného umenia, kostol sv Isidra,trh Rastro (koná sa každú nedeľu a počas sviatkov), múzeum Ferrocarril.

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer na letisko. Odlet z Madridu.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Orientačné ceny vstupov

Bazilika sv. Františka el Grande - 3 €, Kráľovský palác – 11 €, kláštor Monasterio de La Encarnacion - 6 €, Múzeum Thyssen - 6€ , Múzeum Prado – 7 €, Múzeum kráľovskej akadémie výtvarného umenia - 6 €, Múzeum Ferrocarril – 6 €

Jednorázový lístok (zóna A a ML1) - 1,5 € - 2 €, cena je závislá od počtu staníc (1. až 5. stanica 1,50 €, 6 staníc - 1,60 €, 7 staníc - 1,70 €, 8 staníc 1,80 €, 9 staníc 1,90 €, 10 a viac staníc 2 € ), lístok je platný na linky v zóne A a v ML1 (centrálna časť Madridu).

Bus travel card 10 (zóna A, zóna a bus ML1 EMT) - 12,20 €, desať lístkov je platných na desať jázd z akejkoľvek metro stanice, alebo električky v zóne A alebo ML1. Tento lístok je možné použiť aj na mestské autobusy EMT.

Kombinovaný lístok na 10 jázd - 18,30 €, lístok je platný na 10 jázd na akúkoľvek metro stanicu, jediné obmedzenie je, že ho nie je možné použiť na cestu z a na letisko.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.