Gran Versalles - Španielsko - Madrid

Gran Versalles

Španielsko » Madrid

, Hotel starstarstarstarGran Versalles

Počet termínov:

450 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy, Raňajky

Doprava:

letecky Praha, Viedeň, Bratislava, Budapešť, Krakov

Počasie:

Dnes Počasí v Madrid - transparent 23°C


Poloha

Hotel Gran Versalles sa nachádza v blízkosti módnej štvrte Alfonso Martinez, len pár krokov od námestia Colón. Pýši sa ideálnou centrálnou polohou v blízkosti kín, reštaurácií, kaviarní, barov, divadiel a obchodov. Tento 4-hviezdičkový hotel má ľahký prístup do všetkých miest a ku všetkým pamiatkám magického mesta Madrid. V blízkosti hotela sa nachádza aj metro stanica Alonso Martínez, ktorou sa dostane aj do vzdialenejších častí mesta.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby

Hotel disponuje 142 komfortnými a moderne zariadenými izbami. Izby majú k dispizícii vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút alebo sprcha/vaňa, WC, bidet, toaletné potreby zdarma, sušič vlasov), klimatizácia, telefón, satelitný TV,stôl, minibar, bezplatné Wi-Fi pripojenie, trezor na notebook, uteráky a posteľnú bielizeň. Na vyžiadanie sú dostupné aj izby s bezbariérovým prístupom. Fajčenie je povolené.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, viacjazyčný personál, recepčné služby, turistické informácie, 4 výťahy, služba budenia, express check-out, skorý check-in (podľa dostupnosti), neskorý check-out (podľa dostupnosti), in-izbová starostlivosť o deti (za príplatok), žehlička a žehliaca doska na požiadanie, upratovanie, pranie bielizne, klimatizácia v spoločných priestoroch, lekár na výzvu, izbová služba, denná tlač, Wi-Fi, internet zadarmo roh, 3 konferenčné miestnosti, catering servis, súkromné parkovisko (za poplatok), neďalekej parkovisko (300 m a osobitné sadzby pre hostí), park pri hlavnom vchode hotela, manipulácia s batožinou

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky

Hotel ponúka plnohodnotné raňajky, ktoré sú podávané formou bufetu. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácii a kaviarní, kde sa hostia môžu stravovať.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Madridu. Transfer do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - Prehliadka mesta: Bazilika sv. Františka el Grande, katedrála Almudena, kráľovský palác, kláštor Monasterio de La Encarnacion, Plaza Mayor, Puerta del Sol a obchodná ulica Gran Via.

3.deň - Prehliadka mesta: Puerta Alcala, Plaza de la Independencia, palác Cibeles, Edificio Metropolis, Banco de España, múzeum Thyssen a múzeum Prado. Na záver dňa oddych v parku Retiro.

4.deň - Prehliadka mesta: Plaza de España, múzeum kráľovskej akadémie výtvarného umenia, kostol sv Isidra,trh Rastro (koná sa každú nedeľu a počas sviatkov), múzeum Ferrocarril.

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer na letisko. Odlet z Madridu.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Orientačné ceny vstupov

Bazilika sv. Františka el Grande - 3 €, Kráľovský palác – 11 €, kláštor Monasterio de La Encarnacion - 6 €, Múzeum Thyssen - 6€ , Múzeum Prado – 7 €, Múzeum kráľovskej akadémie výtvarného umenia - 6 €, Múzeum Ferrocarril – 6 €

Jednorázový lístok (zóna A a ML1) - 1,5 € - 2 €, cena je závislá od počtu staníc (1. až 5. stanica 1,50 €, 6 staníc - 1,60 €, 7 staníc - 1,70 €, 8 staníc 1,80 €, 9 staníc 1,90 €, 10 a viac staníc 2 € ), lístok je platný na linky v zóne A a v ML1 (centrálna časť Madridu).

Bus travel card 10 (zóna A, zóna a bus ML1 EMT) - 12,20 €, desať lístkov je platných na desať jázd z akejkoľvek metro stanice, alebo električky v zóne A alebo ML1. Tento lístok je možné použiť aj na mestské autobusy EMT.

Kombinovaný lístok na 10 jázd - 18,30 €, lístok je platný na 10 jázd na akúkoľvek metro stanicu, jediné obmedzenie je, že ho nie je možné použiť na cestu z a na letisko.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.