Mediterraneo, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 6.7.2018, All inclusive
Číslo termínu: 61877649
FM


Mediterraneo

Termín:

6.7.2018 - 17.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

12 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


189 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Mediterraneo Hotel
Poloha a popis
Hotelový komplex Mediterraneo je umiestnený v populárnej oblasti Hersonissos, 25 km na východ od Heraklionu a letiska. Hotel kombinuje ľahký prístup do mesta (1 km), súkromie, pokoj a luxusné a panoramatický výhľad na more. Hotelový komplex má kapacitu 304 izieb a skladá sa z niekoľkých budov. Hotel je vhodný najmä pre rodiny s deťmi a mladé páry, pretože je v areáli hotela mini aqua park (otvorené podľa počasia 15.05. - 10.10.), Spa centrum a okolie ponúkajúce veľa zábavy, aktivít i nočného vyžitia. 500 metrov od hotela je Star Beach vodný park. Nákupné možnosti, reštaurácie, bary a taverny sú v dosahu 1 km.
Vybavenie hotela
Recepcia, reštaurácia, lobby bar, 2 pool bary, Wi-Fi v lobby (zdarma), Internetový kút (za poplatok), minimarket, bankomat, posilňovňa a telocvičňa, welness room (sauna, para, jacuzzi, masáže), herné miestnosť, satelitný Tv miestnosť, konferenčné priestory pre až 200 osôb, 2 bazény s lehátkami a slnečníkmi (zdarma), 2 detské bazény, mini vodný park, kurty, požičovňa áut aj motoriek, amfiteáter.
Vybavenie izby
Všetky izby sú vybavené centrálnou či individuálnou klimatizáciou (v období 15.06. - 15.09. V cene), kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, telefónom, fénom, satelitný TV, chladničkou, trezorom (za poplatok 10 € / týždeň)), balkónom či terasou. Vo väčšine izieb je priamy alebo bočný výhľad na more. Izba STANDARD pre 2 - 3 osoby - 1 miestnosť o veľkosti 25 m2 s 1 manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami, prístelka je možná vo väčšine izieb, balkón alebo terasa s výhľadom na more alebo bočný výhľad na more alebo do záhrady, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom s možnosťou prístelky, TV so satelitom (nemecky, francúzsky, anglicky, taliansky a viac kanálov), chladnička -MINI bar (za poplatok), telefón, sušič vlasov a klimatizácia (v období 15.06. - 15.09. v cene). JUNIOR SUITE pre 4 osoby (cena za izbu) - 1x spálňa pre 2 osoby a 1 samostatná miestnosť s 2 oddělenýmii lôžkami (32 m2), balkón alebo terasa s výhľadom na more alebo bočný výhľad na more alebo do záhrady, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, TV so satelitom (nemecky, francúzsky, anglicky, taliansky a viac kanálov), chladnička -MINI bar (za poplatok), telefón, sušič vlasov a klimatizácia (v období 15.06. - 15.09. v cene). Možno služby a vybavenie izieb: • klimatizácia (v období 15.06. - 15.09. V cene) • toaletné potreby • kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom • denné upratovanie • telefón s priamou voľbou • fén • bezbariérová izba k dispozícii (na vyžiadanie) • moderné vybavenie • Film, Šport & hudobné kanály na TV • nefajčiarske izby k dispozícii (na vyžiadanie) • osušky (so zálohou) • výhľad na bazén (na vyžiadanie) • Balkón alebo terasa • bezpečnostná schránka (za poplatok 10 € / týždeň) • TV so satelitným príjmom • bočným výhľadom na more • Wake-up Call
Stravovanie
Strava formou All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu. Raňajky 07:30 - 09:30 Obed 12:30 - 14:30 Večera 19:30 - 21:30 • voda, nealkoholické nápoje, miestne čapované pivo, miestne víno (červené, ružové a biele), počas jedla. • od 11: 00-17: 00 bare pri bazéne rôzne občerstvenie & zmrzlina pre deti • v bare pri bazéne od 11: 00-18: 00 nealkoholické nápoje, prekvapkávaná káva a čaj, miestne alkoholické nápoje (Ouzo, Raki, brandy), miestne pivo a víno • jedna hodinu je v priebehu popoludnia prekvapkávaná káva alebo čaj s koláčom a pečivo (17: 00-18: 00) • od 18:00 - 23:00 v hlavnom bare a na terase sú nealkoholické nápoje, prekvapkávaná káva a čaj, miestne alkoholické nápoje (ouzo / raki / brandy) návrh na pivo a miestne víno červené, ružové alebo biele • pri bazéne sa používajú plastové tégliky a taniere. Všetky služby a produkty vyššie uvedené sa riadi štandardmi kategórie hotela. Vezmite prosím na vedomie, že all inclusive sa vzťahuje iba niektorých miestnych značiek. Všetky ostatné výrobky, ktoré nie sú zahrnuté sú na príplatok. Zmena zloženia a služieb programu all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.
Pláž a plážový servis
Najbližšia pláž je vzdialená cca 350 metrov a ide sa na nej podchodom pod miestnou komunikáciou. Na pláži je bohatá ponuka slnečníkov, lehátok, vodných športov a občerstvenia (všetko za poplatok).
Pre deti
Detské ihrisko (vonkajšie i vnútorné), detský bazén, bazén s detskými hrami, šmykľavky, detský kočík na požičanie (3 € / deň).
Šport a zábava
2 bazény, šmykľavky, biliard, stolný tenis, stolný futbal, stolný hokej, videohry, šípky, mini futbalové ihrisko, tenisový kurt, kurt na plážový volejbal, obrie šachy. Ďalej je tu wellness centrum kde za poplatok môžete využiť masáže, paru, jacuzzi a kozmetické služby. : Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.
Služby v cene
Hry a aktivity zdarma: fitness, tenis, futbal 5x5, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, karty, šach a backgammon tabuliek. Klimatizácia v období 15.06. - 15.09., Wi-Fi v lobby
Služby za poplatok
Vodné športy, slnečníky a ležadlá na pláži, služby v kúpeľnom centre (masáže atď.)
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
DůležIté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK